The Dead Christ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christ with Angels

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BÜYÜK MELEKLER
Kara Büyüler I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:47 pm tarafından AngeviL

» Örgütleniş
Kara Büyüler I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:45 pm tarafından AngeviL

» Satanizmin Yaygınlaşmasındaki Faktörler
Kara Büyüler I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:42 pm tarafından AngeviL

» LaVeyan Satanizm
Kara Büyüler I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:40 pm tarafından AngeviL

» KIYÂMET ALAMETLERİ
Kara Büyüler I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:38 pm tarafından AngeviL

» Kırmızı Büyü
Kara Büyüler I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 8:01 pm tarafından AngeviL

» 24. Bölüm İsa'nın dirilişi
Kara Büyüler I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:36 pm tarafından Slayer

» 23. Bölüm İsa vali Pilatus'un önünde
Kara Büyüler I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:36 pm tarafından Slayer

» 22. Bölüm Yahuda'nın ihaneti
Kara Büyüler I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:35 pm tarafından Slayer

Tarıyıcı
   Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Istatistikler
Toplam 8 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: muahh

Kullanıcılarımız toplam 113 mesaj attılar bunda 112 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde No Way Back adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde The Dead Christ adresi saklayın ve paylaşın
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Çarş. Ocak 01, 2014 1:06 am tarihinde online oldu.

Kara Büyüler

YazarMesaj
Slayer
Admin
Slayer

Kara Büyüler Empty
MesajKonu: Kara Büyüler   Kara Büyüler I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 11:48 am

Bu sayfada gerçek büyüler ile karşılaşacaksın. Bu büyüler konusunda kesinlikle herhangi bir geyik, şaka v.s. yapmanız kendi zararınıza olacaktır. Eğer büyü veya mistik olaylara inanmiyorsanız şimdi bu sayfayı terk edin. Aşağıda yazılı olan büyüler son derece tehlikelidir. Kara büyü ( Voodoo ) konusunda kendini geliştirmek isteyenler burda doğru yerdeler. Önyargılı ve Küçük ruhlu insanlar burdan devam etmeleri halinde karanlık ve ruhsuz bir hayat yaşamaya mahkum olabilirler. Ayrıca unutmayınki bu büyüleri uygulamak isteyen ; bir hayalet karşısında soğukkanlılıkla, hedefini unutmadan ayini devam ettirebilmelidir. Aksi halde olacaklar tahmin edemeyeceğiniz kadar tehlikelidir.

Son olarak : Burda yazılanlar inançsız kişiler için herhangi bir fayda sağlamaz. Daha da kötüsü kendi aleyhine dönüşebilir....

Herşey size bağlı....

Zarar verme Büyüsü

Bu büyü için bir örümceği bir odun parçası üzerinde gezdir. İnce bir ipi şimdi örümceğin üzerine yerleştir. İp ile örümceği ikiye böl. İpi örümceğin içinden çek ki, örümceğin sıvısı ipe girsin. İpi şimdi kurut.Şimdi mumdan bir bebek yap ve zarar vermek istediğin kişiye benzetmeye çalış. Bebeğe kişinin ismini ver, ve bebeğe kişinin özel eşyalarından ( saç, tırnak, elbise parçası ) eklersen büyü daha etkili olur. Bebeği bitirdiğinde, ipi al ve kişinin zarar vermek istediğin vücut parçasına bağla. Bu yerinde kurban devamlı sızı / ağrı çekecektir. Sessizce formülü söyle :

" -------------------------- ve emrime .................. ( kurbanın adı ) getirin. "SATAN" adına !

Resim Büyüsü

Yine bir mumdan bebek hazırla ve yine kurbanın adını bebeğe koy.Ekleyeceğin özel eşyalar büyüyü daha da sağlam kılar. Devam etmeden önce çok öfkeli olmak gerekir ve bu öfkei bebeğe yansıtmalı. Odundan bir şiş yapılır ve tüm öfkeyle bebeğe geçirilir. Bunu şimdi tıpkı kızartırmış gibi ateşin üzerinde gezdirilir. Ve formül tersden okunur : " -----------------". Bebek ateşin üzerinde gezdiği sürece kurban büyük korku içindedir. Eğer bebek fazla ateşin üzerinde gezdirilirse kurban yakında ölecektir.

Resim Büyüsü ve Korunması

Önceki büyüde olduğu gibi yine mumdan bir bebek hazırlanır ve yine öfkeli durumda olmak gerekir. Kurbana konsantre olunur ve bebeğin ----------------------------. Bu bebeği şimdi kurbanın devamlı girip çıktığı bir kapının altına "SATAN" adına gömülür. Kurban bir süre sonra ( bebeğe batırılan iğnelerin bölgesinde ) acılar hissedecektir. Kurbana yardım edilmezse kısa sürede yataklık olur.

Eğer size bu büyü yapıldığını hissederseniz mumdan bebeğin yerini tespit etmeli ve bebeği hemen yakmalı veya akan su altında yok edilmeli, böylece sizin etkilendiğiniz negatif güç, gönderene geri gönderilir.

Lanet Gönderme

Birini lanetlemenin yollarından birisi "Cadılar Kolyesi" uygulamasıdır. Bunun için bir ip al ve ipe düğüm at. Konsantre olup her attığın düğümde kurbanın başına gelecek laneti gözlerin önüne getir ve formülü her düğümde oku : "Yalvarıyorum sana "SATAN" bu laneti duy ! Bana, .............( kurbanın adı ) ' nın laneti için güç ver, ---------------- ................. ( kurbanın adı ).Hayatını lanetliyorum senliğini yok ediyorum. "SATAN" gücü ile seni ve varlığını lanetliyorum ve seni en derin cehenneme esir ediyorum! Korkunç acıların içine düş. "SATAN" dinle beni, -------------------- Lanetimin gücü sonsuza kadar üstünde olsun ve tanrı onu ne duysun nede yardım etsin. Lanet peşinde olsun sonsuza kadar.

En iyisi "Cadılar Kolyesi" ni kurbanın yakınında bir yerde saklamak.

Sihirli Sopa

Sihirli sopa sihir nefisi temsil eder, kılıç ise nefisi iter ve savunmak için kullanılır, sihirli sopa bunu kendisine çeker. Bu yüzden Sihirli sopayı ruh, hayalet veya şeyatn çağırmada kullanılır. Sihirli sopa 2cm kalınlığından ve 50 cm uzunluğundan bir daldan ( fındık )yapılır. Bunun icinden bir tünel açılır ( sopayı yarmadan ). Bakır tel içinden geçirilir. 7 gün bu sopa üzerinde ayin yapılır.İlk gün yeni ay olmalıdır. Hergün konsantre olup bu sopanın her material ve elementin üstünde olduğu gerçeği gözönüne getirilir. Sihirli sopayı çok dikkatli kullanmalı ve kesinlikle başkası tarafından ellenmemeli yoksa bütün gücünü kayıp eder.

Kılıç

Kılıç havaya aittir. Hedef değiştirtmek için kullanılır. Kılıçta uygun uzunluğa dikkat edilmelidir. Kılıcın ucu yere değidiğinde eller seviyesine gelmelidir. Kılıcın kabzesi herhangi iletken olmayan bir maddeden olabilir. İletken olmaması çok önemlidir.

Kullanılan Diğer Araç Gereç

Aşağıdaki Araç Gereçler Yeni ve kullanılmamış olmalıdır.

Şamdan ve Mum : Element Ateş

Kurukafa veya Toprak : Element Toprak

Eğer bir kurukafa bulabilirsen bunu güçlendirmek için Mezar Toprağı eklersin. Toprak baş tarafından alınmalı.

Dumanlar ve Harzlar : Element Hava

Dumanlar :

Weihrauch : Güneş

Mhyrrhe : Ay

Storax : Satürn

Sandel : Venüs

Su Bardağı veya Kristalküre : Element Su

Su bardağın büyük olmasına dikkat edin, tehlikeli ayinlerde kullanılır. Geri tepen büyüleri ve negatif enerjiyi kendinden uzak tutmak amacı taşır.

Şeytan Çağırma

Yere tebeşşir ile bir daire ve bir üçgen çizilir.Bütün gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra, bir tas kan dairenin dışındaki, şeytanın görüneceği üçgene yerleştirilir. Ayrıca dairenin etrafına 9 mum yerleştirilir. Bu mumlar pentagram üzerlerine konulur. Böylece Şeytan size ulaşamaz ve herhangi bir zarar veremez. Daireden çıkmamaya dikkat edin. Biraz Weihrauch ve Storax yakılır. Dairenin içinde ayakta durarak şeytanın işareti sihirli sopa ile havada çizilir. Kılıcı da elde tutarak formül* okunur. Burdan sonraki trance haline meditasyon ile ulaşılır.

Sol elde tutulan kılıcın ucu ile şeytanın işaretine dokunulur ve formül* okunur.

Şimdi kılıcın ucu ile sihirli üçgene dokunulur ve şeytanın gelmesi beklenir. Şeytandan isteklerinizi önceden çok iyi düşünmeli ve kesinlikle pazarlığa girilmemeli. Kılıcın sivri ucuyla şeytanın görüneceği olan sihirli üçgeni koruma altına al. Ve Ruh görünecektir.

Şaytanla antlaşma yapıldıktan sonra Ruhu serbest bırakma kısmına geçilir. Wheirauch yakılarak okunur : Yüce güçlü Ruh, bana , bu mekana veya herhangi bir eşyaya zarar vermeden seni kutsayarak gönderiyorum. Emirlerimin hepsini eksiksiz yerine getir. Şimdi seni o görünmezdeki saklandığın boşluğa gönderiyorum. Barış olsun sen ve benim aramda, ve seni takrar çağırdığımda beklemeden gel.
https://deadchrist.yetkin-forum.com

Kara Büyüler
1 sayfadaki 1 sayfası